Organizatorius: RK Concordia 1826

Projekto tikslas:  Šia iniciatyva skatiname Klaipėdos miesto visuomeninių organizacijų ir policijos bendrystę, supratimą, siekiant sukurti saugią ir pagarbią aplinką mieste, išreiškiame dėkingumą už pasiaukojamą darbą ir kad tai mums rūpi.

Projekto pradžia: 2012 gruodis

Apie projektą:  Artėjant gražiausioms metų šventėms, norisi pagerbti tuos žmones, kurie dirba visų klaipėdiečių labui. Penktus metus vykdomo projekto “Angelo sargo Kalėdinė dovana” tikslas – prisiminti, paminėti ir pagerbti Klaipėdos policijos pareigūnus, pasižymėjusius šiais metais, apdovanojant juos Rotary klubo „CONCORDIA 1826″ dovanomis. Be to, šia iniciatyva skatiname Klaipėdos miesto visuomeninių organizacijų ir policijos bendrystę, supratimą, siekiant sukurti saugią ir pagarbią aplinką mieste, todėl labai džiaugiamės, kad šiemet projektą vykdome ne vieni, o su bendraminčiais – Klaipėdos “Senamiesčio” Rotaract klubu bei Asociacija “Mano miestas Klaipėda, prie projekto prisijungė ir įmonė Orion Global PET, bei Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatoriai.
Policijos pareigūnai ne veltui dažnai vadinami angelais sargais, juk jų kasdienė pareiga – saugoti ir padėti kiekvienam iš mūsų. Jų darbas itin vertingas kuriant atmosferą, kurioje nebūtų sąlygų kerotis blogio apraiškoms, todėl džiaugiamės pareigūnų kūrybiškumu atliekant pareigas, vertiname jų nepaliaujamą energiją ir didžiuojamės jų pasiekimais.


Projekto vertė iki 2016 liepos 1 dienos: 600 eur

Projekto vertė 2016-17 Rotary metų sezone: 200 eur

Partnerystė: Klaipėdos klubus kviečiame sudalyvauti,o Lietuvos klubus kviečiame pagerbti būtent savo miesto policijos pareigūnus. Klaipėdos klubus, įmones, bei visuomenines organizacijas.