Organizatorius: RK Concordia 1826

Projekto tikslas: Žmonėms su judėjimo negalia,suteikti galimybę socializuotis ir leisti laisvalaikį plaukiant baidarėmis.Taip pat per labdaringą renginį,visi pinigai,kurie surenkami už bilietus,perduodami į Klaipėdos Onkologinį Centrą.

Projekto pradžia: Projektas prasidėjo 2011 metais ir yra tęstinis.

Apie projektą: Jau trys metai, kaip mūsų klubas vykdo projektą,JUDĖK PIRMYN SU VILTIMI.Renginio dalyviai,kurie plaukia baidarėmis ir nusiperka bilietą,taip paremia Klaipėdos Onkologijos Centrą.Šiais metais tokią galimybę turėjo ir žmonės,turintys judėjimo negalią.Taip suteikėme galimybę,žmonėms pajusti tokius pat malonumus,kaip patiria žmonės,galintys sau laisvalaikį leisti plaukiant baidarėmis.Tam reikėjo įsigyti papildomos įrangos ir specialiai paruošti katamaranus. Projektas yra tęstinis.Jis gyvuoja jau penkerius metus ir atėjo į klubą,kartu su broliu Gintautu Rusteika.

Projekto vertė iki 2016 liepos 1 dienos:  apie 15000 Eur.

Projekto vertė 2016-17 Rotary metų sezone: apie 4000 Eur.

Reikalingi partneriai: Norėtume didesnio viešumo,kad renginys taptų patrauklus daugeliui rotariečių. Jo metu, galima ne tik paremti Onkologinius ligonius,perkant bilietą,bet ir maloniai praleisti laiką sportuojant,bendraujant.Stiprinant ryšius tarp šeimos narių ir rotariečių.