Organizatorius: Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Projekto tikslas:  Įtraukti jaunus neįgalius žmones į meno kūrybos procesą, paskatinti juos daugiau dėmesio skirti asmeniniam tobulėjimui, pasitikėti savo jėgomis. Renginiu taip pat siekiama supažindinti visuomenę su neįgalių vaikų darbais.

Projekto pradžia: 2005 m.

Apie projektą: Labdaringas vaikų su negalia piešinių aukcionas yra didžiausias Vilniaus Perkūno Rotary klubo projektas. 2017 m. kovo 20 d. vyks 13-sis aukcionas. Jau tradiciniu tapusio projekto tikslas – įtraukti jaunus neįgalius žmones į meno kūrybos procesą, paskatinti juos daugiau dėmesio skirti asmeniniam tobulėjimui, pasitikėti savo jėgomis. Renginiu taip pat siekiama supažindinti visuomenę su neįgalių vaikų darbais.
Aukcione parduodami vaikų dailės kūriniai, pateikti iš Vilniaus ugdymo įstaigų, dirbančių su neįgaliais vaikais. Dalyvauti aukcione kviečiami svečiai iš kitų Rotary klubų, o taip pat visuomenės veikėjai, politikai, verslininkai. Surinktos lėšos lygiomis dalimis skiriamos kūrinių autoriams ir juos ugdančioms įstaigoms paremti.

Projekto vertė iki 2016 liepos 1 dienos: Daugiau nei 65 506 Eur

Projekto vertė 2016-17 Rotary metų sezone: Numatyti tikslią sumą sudėtinga, bet tikimės surinkti nemažiau nei 2016 m., t. y. daugiau nei 7500 Eur.

Partnerystė: Aukcione laukiami visi, galintys ir norintys nupirkti dailės darbelį ir taip prisidėti prie vaikų, turinčių negalią, parėmimo. Aukcione pirkti dailės darbelį gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.